Hakkımızda

1996'DAN BERİ

Sette Garden Bahçe Mobilyalarına Hoşgeldiniz.

KIRAL MOBİLYA 1996 yılından beri ofis mobilyası ve bahçe mobilyası sektöründe hizmet vermektedir.

Merkez ofis ve ilk mağaza Alanya’da açıldı. Faaliyetlerine ilk aşamada bölge bayilikleri ve direkt satış hizmetleri ile başladı.

Hızla genişleyen müşteri ve ürün portföyünün etkisi ile tedarik, ithalat ve imalat faaliyetlerini bünyesine dahil etti.

MÜŞTERİ ODAKLI İLETİŞİM

Sette Garden Bahçe Mobilyaları

Doğru stratejik tercihler ve her zaman için “Müşteri Memnuniyeti” disiplininin birinci planda tutulması ile öncelikli olarak Akdeniz ve Ege bölgelerinde pazar payını hızla arttırmayı başardı. Bireysel ve kurumsal müşterilerine, portföyündeki tüm ürünler için mümkün olan en yüksek kaliteyi sunabilmek amacı ile faaliyetlerin genişletilmesi kararı alınarak 2005 yılında Antalya, 2007 yılında Manavgat ve 2009 yılında İstanbul Ümraniye mağazalarının açılışını yaparak hizmet kapasitesini arttırdı.

2008 yılı içerisinde markalaşma adına çalışmalarını hızlandırarak tüm faaliyetlerini KIRAL MOBİLYA’nın tescilli markası olan “SETTE® Home Garden Office” adı altında devam ettirmektedir.

SETTE® Home Garden Office, 2013 Ocak ayı itibari ile 4 şube ve Türkiye çapında her geçen gün artmakta olan bayi sayısı ile hizmet vermektedir. Kuruluşundan itibaren yenilikçi, farklı, kaliteli, özgün ürün yelpazesi ve satış sonrası destek imkânları ile her zaman için müşterilerini memnun etmeyi hedefleyen SETTE® Home Garden Office aynı amaçla hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

SETTE® Home Garden Office'in hizmet yelpazesinde rattan bahçe mobilyaları,büro ofis mobilyaları,otel,cafe,bar,restaurant iç ve dış hareketli proje mobilyaları mevcuttur.

Yaşamdan aldığımız ilhamla tasarlıyor, benzersiz bahçe mobilyaları üretiyoruz.

collection
#tasarım

Sette Garden olarak, açık alanların da hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olması gerektiğini kendimize felsefe edindik.

Bu doğrultuda ürettiğimiz ürünlerin sadece şık olmasına değil, konforlu olmasına da özen gösteriyoruz.

Kaliteli tasarımlarımız ile bahçe mobilyası sektörünün sadece bugününe değil, geleceğine de yön veriyoruz.

Dünyadaki genel tasarım trendlerini takip ediyor, üretimlerimizi bu yönde yapmaya devam ediyoruz. Bahçe mobilyasında zamanın trendlerini belirliyoruz.

collection
#yenilikçi
collection
#sürdürülebilir

Sette Garden olarak, doğanın insanlık için önemini biliyoruz.

Ürettiğimiz bahçe mobilyalarında, doğaya olan saygımızı göstermek için sürdürülebilir ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Sertifikalarımız